AJS Motorcycles

Značka AJS Motorcycles, která vznikla již v roce 1909 se v současnosti zaměřuje na produkci lehkých motocyklů klasického stylu v rozpětí 50 – 400 ccm.

Značka Shiro Helmets, S.A. vznikla v roce 1993. Její zakladatel Juan Juás Rojo již od roku 1964 vyvíjel helmy pro jiné společnosti a jeho rozsáhlé zkušenosti v tomto odvětví ho později přivedly k vytvoření vlastní značky.

Více než 15 let byla celá výroba soustředěna v továrně ve Španělsku a v roce 2008 firma přesunula svou produkci do Asie. Svou logistickou základnu si však firma ponechala ve Španělsku jako svou centrálu, kde se vyvíjí veškeré produkty a kde probíhá kontrola kvality.

V současné době je značka Shiro Helmets zastoupena ve více než 68 zemích.

Nipponia je společnost, která je již mnoho let spojena s trhem motocyklů a skútrů. Její název pochází ze slova „Nippon“ (Japonsko), což odráží dědictví, znalosti a odhodlání poskytovat svým partnerům a zákazníkům motocykly, které zahrnují japonskou sofistikovanost a technické know-how.

Nipponia je na celosvětovém trhu s motocykly významná díky technologickému know-how, které vyplývá z dlouhého působení v oboru. Hlavním cílem společnosti je dodávat svým zákazníkům motocykly, které splňují jejich každodenní potřeby pro bezpečné a spolehlivé používání, a zároveň udržovat stálou přítomnost na trhu a nabízet nepřetržitou podporu.

Nipponia se vyznačuje tím, že každý model je charakterizován inovativním designem a jedinečným stylem, který přitahuje ty, kteří chtějí vyčnívat z davu. Proto značka Nipponia zanechala během 26 let svého trvání na celém světě nesmazatelnou stopu.

Z distribučních nebo provozních center v Japonsku, Číně, Řecku, Venezuele a Dominikánské republice se značka rozšířila na mnoho trhů po celém světě, včetně Evropy, Středního východu, jihovýchodní Asie, Afriky a Latinské Ameriky.