• AJS '71 Desert Scrambler Na počest obdivuhodného úspěchu obchodního manažera AJS pro USA Mikea Jacksona v listopadu 1971 při závodě v poušti Mojave z Barstow do Vegas v jižní Kalifornii. Startovní pole čítající asi 3200 jezdců čelilo velmi náročné a vysilující trati dlouhé 305 km, na níž na jezdce čekala taková úskalí jako hluboký písek, strmé duny, zasněžený horský průsmyk, miliony kamenů a nepředvídatelní soupeři! Desert Scrambler založený na platformě AJS Cadwell / Tempest vás jistě nadchne a bude vás inspirovat při každém přidání plynu. K dispozici je ve třech barvách: černé, oranžové a vínově červené.
  • Ať už se rádi jen tak líně touláte po městských bulvárech či po klikatých venkovských silničkách anebo dojíždíte do města za prací či za zábavou, Highway Star udělá z vašich cest velmi vzrušující a příjemný zážitek . Tento motocykl na silnici zaujme svým vzhledem jako žádná jiná 125. Byl navržen podle posledních trendů se svými paprskovými koly, obrácenou přední vidlicí a dvojitým tlumičem výfuku. Nízká výška sedla usnadňuje manipulaci s motocyklem. Lehce dopředu umístěné antivibrační stupačky a ergonomicky umístěná řídítka zajišťují pohodlnou jízdu i na delších cestách. Kromě klasické černé barvy je nyní nově dostupný také v červené, modré a bílé variantě.
  • Tempest Scrambler je vhodný pro jízdu v lehčím terénu. Je jako doma na polních a lesních cestách. Základní výbava zahrnuje pneumatiky s terénním vzorkem, výfuk z nerezové oceli, elektronické vstřikování paliva, kotoučové brzdy vpředu i vzadu, kola z lehkých slitin vpředu 18" a vzadu 17" a pohodlné dvousedlo s diamantovým vzorem. K dispozici ve čtyřech základních barevných variantách: oranžové, žluté, modré a černé. Za příplatek jsme schopni na přání dodat i jakoukoli jinou barvu nádrže.
  • Tento klasicky tvarovaný lehký roadster je ideální pro vyjížďky ve volném čase nebo pro každodenní dojíždění do práce. Perfektně sedí na silnici a je snadno ovladatelný. Startování elektrickým startérem je snadné a rychlé. Tempest Roadster převyšuje běžný standard svojí kategorie zásluhou působivé specifikace, která zahrnuje slitinové ráfky kol, přední vidlici o průměru 37 mm, výfukový systém z nerezové oceli, kombinované brzdy, elektronické vstřikování paliva a pohodlné dvoumístné sedlo. K dispozici je ve třech barvách: stříbrné, modré a černé.
  • Tento retro model od britské značky AJS Motorcycles přináší styl Café Racer do třídy 125 ccm. Cadwell je jako doma v centru města i venku na otevřené silnici. Díky nízko umístěnému těžišti a výšce sedla pouhých 74 cm je snadno ovladatelný a je tak vhodný i pro jezdce menší a subtilnější postavy. K dispozici je ve dvou barvách, stříbrné a černé.
  • Clubman má všechny skvělé vlastnosti modelu Cadwell. Oproti němu má níže (pod brýlemi) umístěná černě eloxovaná řidítka, obrácenou (USD) přední vidlici, zadní sportovní tlumiče, jednomístné sedlo bez zadního plastového krytu a boční panely s plochou pro umístění čísla.
Přejít nahoru